Vážení zákazníci,

rádi bychom vám usnadnily nákup v našem obchodě během přezouvací sezóny, kdy je čekání na vaši tetu Tkaničku zdlouhavé. A proto jsme pro vás připravily rezervační systém, kde si můžete ve vámi zvolený čas domluvit individuální konzultaci.

Rezervace

- jednoduše si vyberte čas, který je pro vás vhodný, vyberte počet dětí, které budete chtít přezout. Pokud se jedná o první botičky nebo ortopedické vložky, prosím, upřesněte druh služby. Zadejte pokračovat, vyplňte osobní údaje a rezervace je hotová.

Včasný příchod

- abychom předešly zbytečnému dětskému pláči, jen proto, že se na něho bude spěchat, prosíme o včasný příchod. Nejlépe 10 MINUT PŘED vámi zvolenou rezervací. Dítě se stihne v klidu odstrojit, rozkoukat a třeba i pohrát v našem koutku :-)

Pozdní příchod

- pokud dorazíte po vámi zvoleném čase rezervace, nebude již nožné se vám individuálně věnovat a budete muset vyčkat až na vás přijde řada

Zrušení rezervace

- rezervaci je možné zrušit 24 hodin předem, pokud se nedostavíte ve vámi zvolený čas, nebude vás již možné příště obsloužit v rámci individuální konzultace

Těšíme se Vás,

                         Vaše tety Tkaničky